• (021) 88613098
  • info@eifapars.com
خوش آمدید

ما به فکر تجارت شماهستیم

بنیان گزاران شرکت تجارت هوشمند ایفا پارس از فعالین حوزه پرداخت و بانک داری از سال 1385 بوده که در جهت امکان ارائه خدمات متمایز و با توجه به نیازمندیهای کشور اقدام به ثبت این شرکت نموده اند. ایفا پارس با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های منسجم پرداخت و ایجاد ساختاری بر پایه فناوری‌های امنیتی روز دنیا، در حال ارائه خدمات در حوزه بانکی و پرداخت است.

با توجه به فناوری و زیرساخت نوآورانه‌ای که ایفا پارس در توسعه محصولات و خدمات و با ارائه خدمات گسترده نظیر پایانه فروش، درگاه پرداخت الکترونیک، سوئیچ صادرکنندگی و پذیرندگی، سوییچ اعتباری، سوییچ اقساطی، نرم‌افزارهای تلفن همراه، و محصولاتی همچون دستگاه پایانه فروش، دستگاه کیوسک، دستگاه خودپرداز، دستگاه خودبانک در حال فعالیت در حوزه بانکی و پرداخت می باشیم.

ما با فعالیت‌های نوآورانه، متمایز و منحصر به فرد، همچنان ارائه خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به شبکه‌های بانکی و بازارهای مالی، ایجاد زیرساخت‌های پرداخت، پشتیبانی شبکه‌های پایانه فروش، پرداخت موبایلی و درگاه پرداخت اینترنتی را ادامه داده و این راهکارها در بسیاری از پروژه‌های راهبردی در راستای تحقق اهداف، مورد استفاده قرار می‌گیرد. تجربه به دست آمده طی سال‌های متمادی، این امکان را می‌دهد تا با استفاده از استراتژی‌های مناسب در حوزه پرداخت الکترونیک، تدوین چارچوب‌های لازم و اجرای گام به گام موارد ضروری در عرصه‌های مختلف پرداخت الکترونیک بتوانیم سبدی متنوع از محصولات و خدمات متناسب را به بهترین وجه با ویژگی‌های ممتاز ارائه دهیم تا به بهبود کسب و کار مشتریان کمک نماییم.